Про компанію

З повагою, Владислав Ніколаєв

Директор ТОВ «Системи менеджменту»

Історія нашої компанії починається в 1998 році, коли група професіоналів вирішила створити Консультаційний центр, який спеціалізується на розробці систем менеджменту. Рішення було втілено в життя, і на базі Української асоціації якості було створено Консультаційно-впроваджувальний центр «Системи якості».

З того часу наші консультанти надають якісні послуги у сфері розробки систем управління. Ми багато років на практиці показуємо, що вміємо створювати ефективні системи менеджменту (на базі ISO9001, ISO22000, ISO14000, ISO27001, HACCP тощо), підтверджуючи це як позитивними рішеннями Міжнародних та Українських органів з сертифікації, так і високою задоволеністю Клієнтів.

У 2008 Консультаційно-впроваджувальний центр «Системи якості» пройшов ребрендинг та створено нову компанію ТОВ «Системи менеджменту». Усі існуючі проекти передані їй в управління.

Незважаючи на кризи та виклики ринку, наша компанія продовжує успішно розвиватися, з кожним роком у нас зростає кількість партнерів, задоволених клієнтів, успішних проектів.

У нас з'явилися нові види послуг, ми стали ефективно допомагати підприємствам в описі та оптимізації бізнес-процесів, надаємо послуги у сфері управлінського консалтингу, з'явилася можливість якісного підбору персоналу (рекрутинг).

Ми продовжуємо постійно розвиватися, навчаємо наших клієнтів ефективним методам управління бізнесами, а також самі навчаємось у них.

Ми цінуємо кожного клієнта та будемо раді, якщо Ви оберете нас як свого партнера (консультанта).

Або зателефонуйте нам

+38 044 539 33 76