Професійний консалтинг

15 +
років досвіду
80 %
успішність проектів
130 +
виконаних проектів

Понад 150 компаній довіряють нашим послугам

Основні послуги нашої компанії:

Розробка та впровадження систем менеджменту

Професійна допомога в розробці та впровадженні ефективних систем менеджменту з боку висококваліфікованих консультантів.

Аутсорсингова підтримка систем менеджменту

Комплексна підтримка та супроводження розвитку системи менеджменту з боку професіоналів. Підтримка системи "Під ключ".

Проведення внутрішніх аудитів

Проведення внутрішніх аудитів кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом. Знижуйте витрати та підвищуйте ефективність аудитів!

Опис та оптимізація бізнес – процесів

Підвищуйте ефективність вашого бізнесу за допомогою наших експертів з опису та оптимізації бізнес-процесів - створіть конкурентну перевагу вже сьогодні!

Розробка систем мотивації KPI

Визначте ключові показники ефективності вашого бізнесу та мотивуйте своїх співробітників до досягнення високих результатів з нашою допомогою - замовте розробку системи мотивації KPI !

Підбір персоналу - рекрутинг

Забезпечте свій бізнес талантливими фахівцями, щоб він зрос і процвітав. Наша компанія з рекрутингу готова допомогти вам знайти найкращих кандидатів, які відповідають вашим потребам.

Сертифікація

Шановні клієнти, наша компанія спеціалізується на професійній та якісній розробці систем менеджменту якості/безпеки/екології/охорони праці/інформаційної безпеки, та не виконує роботи з сертифікації даних систем.

З метою сертифікації ми співпрацюємо з партнерами SGS, TUV, Приріст, DQS, УКРЦСМ, ін. При необхідності можемо проконсультувати Вас про особливості роботи з цими органами з сертифікації та обрати найбільш підходящий для Вашої компанії.

Звертаємо Вашу увагу, що правилами акредитації сертифікаційних органів заборонено, щоб орган із сертифікації займався одночасно розробкою та сертифікацією системи менеджменту. Це є грубим порушенням сертифікаційних правил та (як правило) дані системи менеджменту не відповідають насправді вимогам міжнародних стандартів.

Бажаємо Вам удачі у виборі надійних партнерів!

Або зателефонуйте нам

+38 044 539 33 76

Read More
Компанія «Системи менеджменту» виправдала очікування, які покладало керівництво нашої компанії на проект по розробці і впровадження системи менеджменту якості у відповідності до міжнародного стандарту ISO 9001:2015, і буде залучена для подальшої співпраці з надання консультаційних послуг в розробці перспективних проектів компанії.
Read More
В результаті плідної співпраці між фахівцями «Фаворит» та ТОВ «Системи менеджменту» бул описані всі основні бізнес – процеси, проведено навчання персоналу, оптимізована структура управління компанією. Роботи по проекту виконані в повному обсязі та в обумовлені строки. Проект виконувався при фінансовій підтримці ЕБРР.
Read More
ТОВ «Біолабтех ЛТД» висловлює подяку ТОВ «Системи менеджменту» та особисто директору Ніколаєву Владиславу Валерійовичу за високий професіоналізм та уважність, а також рекомендує ТОВ «Системи менеджменту» як надійного партнера в питаннях розробки та впровадження систем управляння якістю.
Read More
В результаті співпраці між ТОВ «Ніболон» та ТОВ «Системи менеджменту» було створено систему безпечності харчової продукції у відповідності до ISO22000:2005 та PAS 220. Відзначаємо якісну роботу Рудницького Віктора Федоровича та рекомендуємо ТОВ «Системи менеджменту» як надійну консультаційну фірму для створення сучасних систем управління харчовою безпечністю на підприємствах України.
Read More
Прийнявши рішення розробляти систему харчової безпечності у відповідності до МС ISO22000:2005 ми вибрали ТОВ «Системи менеджменту» як партнера з надання консалтингових послуг (консультантом виступив Ніколаєв Владислав Валерійович). В результаті робіт була створена ефективна система харчової безпечності, залучені нові клієнти, збільшений об’єм продажу. Рекомендуємо ТОВ «Системи менеджменту» як надійного партнера.

Питання що часто задаються

У стандарті MC ISO 9001: 2015 встановлені вимоги до системи менеджменту якості компаній, які бажають покращити систему управління бізнесом та забезпечити задоволеність споживачів, запровадити систему управління ризиками, або підвести якість продуктів / послуг під очікування цільової аудиторії та нормативні вимоги законодавства. Серед основних ефектів можна відзначити: – підвищення ефективності

Подібну оцінку проводили у США. За результатами, 22% респондентів (топ-менеджерів або власників компаній, які впровадили СМЯ) відзначили зростання якості продукції та оптимізацію процесів менеджменту. У 12% випадків відзначили зростання стабільності, якості виробничих процесів та результату, зниження кількості браку. 8,2% респондента відзначили розширення обсягів продажу, зростання кількості клієнтів, а 7,6% – підвищення довіри та задоволеності клієнтів. Серед інших переваг, за які проголосували опитувані, – скорочення витрат, збереження стабільно високих позицій у конкурентній ніші, зниження кількості проблемних ситуацій.
Ціна залежить від стандарту (це може бути ISO 9001, ISO 14001, ХАССП (ISO 22000) та будь-який інший). Також на ціну впливає вид діяльності компанії, складність її структури, кількість працівників, наявність та кількість філій, технологічна готовність до впровадження системи менеджменту. Всі ці фактори впливають на планову кількість людей днів, які закладаються при складанні технічного завдання проекту.
Це узгодженість дій у різних сферах менеджменту (якість, безпека, екологія), що призводить до кращого результату бізнесу в цілому. Це залучення персоналу до оптимізації процесів роботи компанії, що знижує витрати на багато процесів, дозволяє оптимізувати ресурси, впровадити інтегровану систему менеджменту якості простіше та швидше. Це оптимізація управлінських процесів – і, як наслідок, зниження кількості неузгоджених процесів, спрощення та загальне зниження кількості документообігу між підрозділами.
Це зростання ефективності взаємодії з клієнтами – збільшення їх кількості, підвищення якості обслуговування, можливість уникнути практики демпінгу заради боротьби з конкурентами. Ще одна перевага – створення цільної культури виробництва, яка мотивує персонал працювати якісно. Це заощаджує гроші компанії. Загалом після правильного впровадження системи управління якістю за стандартом ISO 9001 підвищується конкурентоспроможність, а також інвестиційна привабливість, зростає лояльність серед клієнтів та партнерів.

Корисна інформація

Підвищення якості послуг та досягнення бізнес цілей за рахунок впровадження МС ISO 9001:2015

Приємно працювати з фахівцями високого рівня, які виготовляють дійсно якісний та передовий продукт!!! Перший крок з розробки та впровадження та сертифікації МС ISO 9001:2015 пройдено!

Детальніше »

Створення ефективної системи менедженту транспортної компанії МС ISO 9001:2015.

Минулого тижня було успішно завершено проект зі створення системи менеджменту у великій національній транспортній компанії (назва, яку зможемо повідомити після фактичного отримання сертифікату). Це був

Детальніше »